خانه > درباره ما

درباره ما

لینک دانلود رزومه افشارگروپ ۱۳۹۶

Jeld

گروه فنی مهندسی افشار با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه اتوماسیون صنعتی در سال۱۳۸۴ با بهره گیری از توانمندی های فارغ التحصیلان، نخبگان و اساتید دانشگاهها در رشته های برق، مکانیک و مدیریت صنعتی و…… در جهت ارتقاء صنعت کشور پایه گذاری گردید. مزیت رقابتی شرکت فنی مهندسی افشار، نیروی انسانی متخصص این مجموعه است که افتخاراتی نظیر ثبت اختراع در زمینه ساخت ربات پالتایزر را برای این مجموعه به ارمغان آورده اند.گروه فنی مهندسی افشار با افتخار اعلام می دارد قادر است کلیه فعالیت های مربوط به مشاوره، تأمین، اجرا و نگهداری از سامانه های مهندسی صنایعی همچون نفت، گاز، پتروشیمی، سیمان، خودروسازی، فولاد، ساندویچ پانل، مواد غذایی، داروسازی و انرژی، و همچنین برگزاری دوره های آموزشی سیستم های کنترل، در سطوح مختلف برای پرسنل شرکت ها و واحد های صنعتی به همراه اسناد ومدارک فنی با تسلط کامل فنی و در سطح استانداردهای روز دنیا و با قیمت رقابتی به مشتریان خود ارائه نماید.

توانمندی های شرکت فنی مهندسی افشار در تمامی عرصه های پروژه شامل مهندسی (E) تامین کالا وتجهیزات (T)،ساخت(C)،مدیریت (M)و فاینانس (F) قابل توجه می باشد. این شرکت برای اجرای بخش هایی از پروژه و یا تنها انجام مطالعات امکان سنجی طرح ها نیز، آمادگی دارد.

در نهایت همواره سعی می نماییم ضمن به روز نگاه داشتن دانش وتجربیاتمان از طریق آموزش و بکار گیری همکاران متخصص و بهره گیری از بهترین تجربیات روز دنیا از طریق مشارکت با شرکتهای بین المللی خدمات شایسته و متناسب با نیاز کارفرمایان محترم به آنها ارائه نماییم.

ارائه خدمات مدیریتی ، مهندسی ، طراحی و مشاوره ،تامین کالا و تجهیزات، ساخت ،نصب و راه اندازی ، تعمیر و نگهداری ، تامین منابع مالی وماشین آلات پروژه های صنایع مختلف در داخل وخارج کشور، انجام طرح های اجرایی ، مطالعاتی وپژوهشی در زمینه مختلف صنعتی ، ساختمانی ومعدنی ، اجرای پروژه های مرتبط با اتوماسیون صنعتی از توانمندی های شرکت فنی مهندسی افشار می باشد.

افشار گروپ در یـــــــــــــک نگــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاه

۱- اتوماسیون صنعتی

مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه

برنامه نویسی و مانیتورینگ

ساخت تابلوهای کنترل

طراحی سیستمهای جمع آوری و پردازش اطلاعات (Telemetry & SCADA)

ارتقای سخت افزار و نرم افزار کنترل پروژه

هک کردن پسورد انواع PLC

۲- برق

مشاوره ، طراحی و اجرای تأسیسات برق

طراحی و نصب تأسیسات روشنایی

طراحی و راه اندازی سیستم های ارتینگ (اتصال به زمین)

۳- تاسیسات و پایپینگ

۴- مکانیک و سازه

۵- فروش ماشین آلات نو و دسته دوم از شرکت های اروپایی

نشانی گروه مهندسی افشار

دفتر مرکزی : تهران -میدان توحید-خیابان توحید- خیابان نیایش شرقی- پلاک ۱۰ واحد ۴ می باشد.

کارخانه :ساوه شهرک صنعتی کاوه می باشد. (برای بازدید از کارخانه با واحد تهران هماهنگ فرمایید)